Zarządzanie majątkiem

Inwestycje na partnerskich zasadach

Zarządzanie majątkiem to przede wszystkim ochrona zgromadzonych środków oraz ich bezpieczne pomnażanie. W długim terminie najlepsze efekty finansowe przynosi stabilne i powtarzalne osiąganie zysków.

W ABBOT CAPITAL poszukujemy strategii i rozwiązań inwestycyjnych, które systematycznie budują wartość. W naszych autorskich rozwiązaniach bierzemy odpowiedzialność za projekty inwestycyjne, ponieważ lokujemy w nich kapitały własne obok środków należących do Klientów. Gdy dana inwestycja przyniesie zysk, to zarabiamy wspólnie. Taka polityka sprawia, że pomnażanie powierzonych nam majątków jest dla nas równie ważne co dla Państwa.

W ABBOT CAPITAL otrzymacie Państwo wyłącznie przejrzyste oferty inwestycyjne, na jasnych i zrozumiałych zasadach. Wierzymy, że wyłącznie uczciwe podejście buduje zaufanie, które pozwala na realizację długoterminowej współpracy i gwarantuje obopólny sukces i zadowolenie.

W ABBOT CAPITAL nie jesteś naszym Klientem, tylko Partnerem. Zawsze zaczynamy od dogłębnego zrozumienia potrzeb osób, z którymi współpracujemy. W ramach zasad współdziałania gwarantujemy pełną elastyczność.

6 kroków współpracy:


Inwestycje partnerskie mezzanine

ABBOT CAPITAL wyszukuje na rynku przedsięwzięcia, które z jednej strony cechują się ponadprzeciętnymi zyskami na poziomie 10%-16% p.a., a z drugiej strony mogą być bardzo dobrze zabezpieczone majątkiem i przepływami finansowymi projektu oraz właścicieli spółki realizującej przedsięwzięcie. ABBOT CAPITAL nie tylko przeprowadza audyt inwestycji, ale też angażuje własne kapitały i aktywnie zarządza projektem jako partner wiodący.


Skontaktuj się
Nieruchomości

Nieruchomości są atrakcyjną klasą aktywów do lokowania majątku i jego ochrony. Jest to bardzo zróżnicowany rynek i nie każdy jego segment jest tak samo perspektywiczny. Z tego powodu skupiamy się tylko na jego wybranych, najbardziej wzrostowych częściach:

  • Mieszkania – kawalerki pod wynajem. Lokata kapitału w portfel kawalerek pod wynajem – zapewnia stabilność comiesięcznych przychodów z czynszów. Oferujemy Państwu również możliwość zarządzania nieruchomościami oraz doradztwo i pomoc w ich zakupie.
  • Lokale użytkowe. Lokale użytkowe położone w doskonałych lokalizacjach,  wynajęte długoterminowo mogą stanowić ważny element portfela inwestycyjnego o wysokiej rentowności, zaś comiesięczne wypłaty czynszu stanowią znakomity instrument rentierski.
  • Działki. Inwestowanie w grunty rolne oraz działki budowlane może przynosić atrakcyjne stopy zwrotu, jednakże jest bardzo wymagającą sztuką. W ABBOT CAPITAL specjalizujemy się w poszukiwaniu niedoszacowanych nieruchomości gruntowych z dużym potencjałem wzrostu, które mogą stanowić atrakcyjną lokatę kapitału.

Skontaktuj się