O nas

Mając świadomość nierozłączności Państwa finansów domowych i firmowych oraz ich wzajemnych zależności, dzięki praktycznemu doświadczeniu zdobytemu w pracy z osobami zamożnymi, pomożemy pełniej wykorzystać potencjał tkwiący w Państwa majątku.

Nasza działalność opiera się na czterech filarach: zarządzanie majątkiem, optymalizacja podatkowa, dziedziczenie i sukcesja oraz usługi luksusowe w życiu prywatnym.

Jednym z najważniejszych zadań ABBOT CAPITAL jest zebranie ważnych informacji finansowych w jednym miejscu oraz skoordynowanie działań banków, instytucji finansowych, kancelarii podatkowych i prawnych tak, aby wypracować najbardziej efektywną strategię, regularnego i powtarzalnego powiększania majątku.

W ABBOT CAPITAL kierujemy się regułą: pomnażanie majątku na partnerskich zasadach. To innowacyjne podejście, niespotykane na polskim rynku. W oferowanych Państwu, autorskich inwestycjach ABBOT CAPITAL, dbamy o powodzenie projektu, ponieważ angażujemy w niego znaczące kapitały własne obok środków Klientów. Budujemy wartość tworząc inwestycje, które w sposób stabilny i powtarzalny generują zyski.

Ponadto pragniemy także kreować lepszą rzeczywistość, dlatego naszym Partnerom dajemy możliwość angażowania się w akcje charytatywne. Ponieważ niezwykle cenimy instytucje, które pomagają młodym, zdolnym ludziom wspieramy podopiecznych Fundacji Edukacyjnej im. Prof. Romana Czerneckiego EFC.

Podstawy filozofii ABBOT CAPITAL:

  1. Partnerskie podejście w zarządzaniu majątkiem - ABBOT CAPITAL bierze odpowiedzialność za powodzenie autorskich produktów inwestycyjnych, ponieważ lokuje znaczne kapitały własne obok środków Klientów. Od dziś ryzyko i odpowiedzialność nie jest tylko po Państwa stronie.
  2. Przejrzystość - dzielimy się z Państwem wiedzą o projektach, w które inwestujemy, a także gwarantujemy transparentny system opłat. Stawiamy na efekt inwestycji i od niego uzależniamy nasze wynagrodzenie.
  3. Spokój - ABBOT CAPITAL zapewnia Państwu bezpieczeństwo, ponieważ koncentruje się na rozwiązaniach finansowych, które osiągają powtarzalny, stabilny wzrost.